صفحه‌اصلی / بازی و سرگرمی / سرگرمی روز جمعه – اختلاف‌ها را پیدا کنید
[ModernMyLinksDump]

سرگرمی روز جمعه – اختلاف‌ها را پیدا کنید

یکی از سرگرمی‌های جالبی که همیشه جزء بازیهای پرطرفدار محسوب میشود ، بازی پیدا کردن اختلافات موجود در دو تصویر به ظاهر یکسان است .

قدیم تر ها اینجور بازیها رو معمولا در مجلات کودک و نوجوان و یا پیک‌های نوروزی میشد پیدا کرد. به شخصه علاقه زیادی به اینجور بازیها داشته و دارم .

حالا نظرتون درباره یک بازی فلش با همین موضوع چیست ؟

برای جمعه این هفته ، سه بازی فلش با همین مضمون برایتان در نظر گرفته ایم .

دو بازی اول کمی مشکل بوده و برای حل هر کدام از مراحل باید کلی فسفر بسوزونید .

بازی انتهایی نیز مناسب سنین پایین‌تر بوده و حالت کودکانه داشته و طی کردن هر کدام از مراحل نیز آسان است

۴ Differences

در این بازی میبایست ۴ اختلاف موجود در تصویر را پیدا کنید ، با کلیک بر روی هر کدام از اختلاف ، به صورت خودکار اختلاف اشاره شده حذف می‌شود و دو تصویر شبیه به هم میشوند . اکثر مراحل بازی به صورت آیینه‌ای است و عموما مراحل به صورت انیمیشنی و متحرک تهیه شده اند تا بازی هم از حالت یکنواختی خارج شود و هم پیدا کردن اختلافات دو تصویر سخت تر !

۵ Differences

این بازی نیز مشابه بازی بالایی است با این تفاوت که اختلافات موجود در هر مرحله ۵ اختلاف هستند . ابن بازی فاقد موزیک بوده اما انیمیشن‌های هر مرحله به سختی بازی کمک شایانی کرده اند .

Easter Bunny Differences

این هم نسخه کودکانه بازی اختلاف‌ها :

اگر بازی را در حالت play with hints بازی کنید ، بازی در طی هر مرحله برای پیدا کردن اختلافات به شما کمک می‌کند تا حل هر مرحله باز هم ساده تر شود.

جمعه‌ی خوبی در پیش داشته باشید …

 

درباره حامد صفا

مدیر شاهوار دات نت - سابقه فعالیت 12 ساله در #شاهوار از سال 1383 تاکنون / نویسنده «ماهنامه وب» / علاقه مند به آی‌تی و اشتراک گذاری تجربیات / علاقه‌مند به عکاسی و الکترونیک و برق صنعتی / در حال حاضر: آموزگار پایه پنجم ابتدایی دبستان شاهد - که سعی کردم هرچه بیشتر از فناوری و تکنولوژی در کلاس‌ برای دانش‌آموزانم استفاده کنم ;)

همچنین ببینید :

سن و مقدار زیبایی افراد را از روی تصویر آنها تشخیص دهید!

زیبایی و جذابیت یک معیار نسبی است که بسته به فرهنگ و موقعیت جغرافیایی تعریف …

یک دیدگاه

  1. خیلی جالب و قشمگ بود ممنون