چاپ تی شرت

تبدیل فایلهای Office 2007 به فایلهای قابل اجرا در نسخه های پیشین Office با DocXConverter 2.01

ارسال شده توسط حامد صفا در ۱۵ فروردین, ۱۳۸۷ ساعت ۱۲:۳۴ 2,630 بازدید

همان طور که اطلاع دارید فایلهای ذخیره شده در Office 2007 با فرمت متفاوتی ذخیره می شوند . به طور مثال فایلهای نوشتاری برنامه Word که در نسخه های پیشین Microsoft Office با فرمت Doc ذخیره می شدند در Office 2007 با فرمت DocX ذخیره می شوند . (همچنین فایلهای برنامه Excel که به جای فرمت Xls به فرمت Xlsx ذخیره می شوند )
همین موضوع باعث می شود در صورتی که شما به طور مثال مطلبی را در Office 2007 تایپ کرده باشید و قصد پرینت از آن را داشته باشید ، در صورتی که رایانه ای که قصد انجام پرینت از فایل شما را دارد مجهز به Office 2007 نباشد ، قادر به اجرا و بازکردن فایل شما نبوده و لذا قادر به انجام پرینت نیستید …
و یا اینکه یک فایل از اینترنت بارگذاری (Download) کرده اید که مخصوص Office 2007 بوده و حال آنکه شما Office 2007 ندارید …

مشکلات این چنین بی شک تاکنون برای شما نیز پیش آمده که پروژه هایی را که در Office 2007 خود آماده کرده اید در باز کردن آن در رایانه های دیگر به مشکل برخورد کرده اید .

docx-convert - تبدیل فایلهای آفیس 2007 - شاهوار دات نت

اما اینبار با استفاده از نرم افزار DocXConverter 2.01 که ما نسخه Portable (بدون نیاز به نصب) آن را تهیه کرده ایم ، قادرید تا در چند ثانیه فایل های Word با پسوند Docx را به فایلهای Doc و یا فایلهای برنامه Excel با پسوند xlsx را به xls تبدیل کنید .


برنامه به صورت اتوماتیک یک نسخه جدید از فایل شما را می سازد که قابل اجرا در هر کدام از نسخه های پیشین Office می باشد .
ضرورت این نرم افزار هنگامی که یک فایل با پیوند docx یا xlsx در اختیار دارید و Office 2007 ندارید مشخص می گردد .

پس از دانلود نرم افزار کافی است فایل Docx و یا Xlsx خود به درون برنامه بکشید (Drag) .
برنامه ظرف مدت چند ثانیه یک فایل مشابه در جایی که فایلتان قرار دارد می سازد و بلافاصله آن را در Office فعلی شما اجرا می کند .

» دانلود نرم افزار DocXConverter 2.01 (نسخه Portable)

» پسورد : www.shahvar.net

حجم : 1.9 مگابایت

پانوشت :
- از آنجایی که نسخه Portable این نرم افزار تهیه شده است ، لذا به راحتی می توانید نرم افزار را بر روی Cooldsik و یا انواع مختلف حافظه های جانبی کپی کرده و هرگاه لازم داشتید بدون احتیاج به نصب نرم افزار و تنها با کلیک بر روی آیکون برنامه از آن استفاده کنید .

- شایان ذکر است می توانید در هنگام ذخیره فایل در Office 2007 در بخش Save as type گزینه Word97-2003 Documents را انتخاب کنید تا به راحتی در نسخه های پیشین آفیس مایکروسافت اجرا گردد .

save-file-type-office.gif

 


مربوط به نرم افزارهاي جالب | ۳۵ نظر »
۳۵ نظر مربوط به مطلب [تبدیل فایلهای Office 2007 به فایلهای قابل اجرا در نسخه های پیشین Office با DocXConverter 2.01]