چاپ تی شرت

بالابردن سرعت اینترنت با نرم افزار شتاب دهنده گوگل !

ارسال شده توسط حامد صفا در ۱۴ دی, ۱۳۸۵ ساعت ۰۱:۱۱ 2,995 بازدید

مطمئناً تاکنون نرم افزارهای مختلفی را برای بالابردن سرعت اینترنت در گشت و گذار اینترنتی خود مشاهده کرده اید و احتمالا تا به حال یکی از آنها را نصب کرده و از آن استفاده کرده اید . که البته بسیاری بر این عقیده بودند که پس از نصب نرم افزار هیچ گونه تغییری در سرعت اینترنت خود مشاهده نکرده اند .

ولی اگر قول بالابردن سرعت اینترنتی تان را گوگل بدهد چی ؟

خیلی ها  (مثل من ) چشم بسته حرف گوگل رو قبول می کنند !   شما چی تا حالا از گوگل دروغ دیدید ؟

نرم افزار Google Web Accelerator  نرم افزار جدیدی است که به تازگی توسط گوگل ارائه شده است . اولین جمله ای که در سایت رسمی این نرم افزار ( منظور نرم افزار Google Web Accelerator) می بینید این است که:

برنامه ای است که با کمک مرورگر شما صفحات وب را در یک چشم به هم زدن باز می کند.(خیلی سریع مثل آب خوردن!)

ولی خوب طبق معمول دانلود این نرم افزار از سایت گوگل ، برای ایرانیان ، قابل دریافت نیست . (به دلیل تحریم ایران) .منبع : شاهوار دات نت  ---  www.shahvar.net

امروز دنبال یه لینک دیگه برای دانلود این نرم افزار بودم که سایتهای خارجی مثل rapid shared این نرم افزار رو برای دانلود داشتن ولی یه دفعه چشمم به لینکی افتاد که یکی از دوستان خوبمون قبلا این نرم افزار را دانلود کرده و در هاست خود آپلود کردند ، پس پیشنهاد می کنم شما نیز این نرم افزار را از لینکی که در پایان مطلب ذکر شده است ( لینک مستقیم ) می باشد دانلود نمایید ،

در اصل Google Web Accelerator برای اینترنت های کابلی و DSL طراحی شده ولی گوگل گفته برای اینترنت های Dial-up نیز تاثیر گذار است ولی کمتر قابل حس است. ولی شما وقتی برنامه را دریافت کردید(برای شما آخرین نسخه آن را آپلود کردیم که با مشکل تحریم برخورد نکنید!)، می توانید بعد از نصب به قسمت Preferences در منوی برنامه بروید و نوع اتصال خود به اینترنت را انتخاب کنید.(که اینترنت Dial-up نیز در گزینه ها است.)

سیستم مورد نیاز برای این برنامه:

Operating System: Win XP or Win 2000 SP3

Browser: IE 5.5+ or Firefox 1.0

عزیزان ساکن ایران می توانند از لینک زیر به راحتی نرم افزار شتاب دهنده گوگل را دانلود نمایند .

دانلود برنامه: Google Web Accelerator

حجم : 955 کیلوبایت

برگرفته از مطالب IT Blog


مربوط به ابزارهاي اينترنت | ۲۰ نظر »
۲۰ نظر مربوط به مطلب [بالابردن سرعت اینترنت با نرم افزار شتاب دهنده گوگل !]