صفحه‌اصلی / عمومی / جامعه مجازی ایرانیان
[ModernMyLinksDump]

جامعه مجازی ایرانیان

در این مقاله قصد داریم در مورد یکی از سایتهای پرآوازه و مجموعه کامل از هر نوع اطلاعاتی که فکر می کنید صحبت کنم.

سایتی که در آن قسمتهای جالبی از قبیل، فروشگاهای مختلف، در زمینه وسایل نقلیه، اینترنت، کامپیوتر، لوازم اداری و کتاب و مجله و …….

در این سایت می توانید با جستجوی کلمات کلیدی مثل سال تولد، جنسیت، وضعیت تاهل، دین، شهر، استان و کشور و یا یاهو آی دی، اعضای سایت را جستجو و در زمینه های مختلف باهم بحث و گفتگو کنید.

بله درست حدس زدید ، سایت کلوب (Cloob) به آدرس www.Cloob.com منظور ما بود ، یا احتمالاً از عکس مقاله متوجه شدید.

جامعه مجازی ایرانیان

 شایان ذکر است که به تازگی سایت کلوب تغییرات جدید و جالبی رو در مورد نحوه عضویت اعمال کرده ، تا چند ماه گذشته ثبت نام در سایت تنها به استفاده از دریافت یک دعوتنامه از طرف یکی از دوستانتان میسر بود  در حالی که هم اکنون شما هم می تونید راحت و بدون نیاز به دعوت نامه در سایت ثبت نام کنید، و از امکانات سایت کلوب استفاده کنید.

 

خوب، با من همراه باشید تا اطلاعات جالب تری را از سایت کلوب براتون بگم، حتما شما هم مثل من زمانهای خالی تون رو می تونید پر کنید.

شعار سایت کلوب( جامعه مجازی ایرانیان) زندگی دوم …. اگر شما هم یکی دوبار به اون سربزنید متوجه می شوید، منظور از زندگی دوم …. یعنی چی؟

این سایت لینک داره به نام کلوب ها ، سوالات و پاسخها، نیازمندیها و هم اسمش کلوب. در این صفحه کلوب های مختلفی، طبقه بندی شده که مختصرا به چند مورد اشاره می کنم: مدارس و دانشگاها، علوم، ادبیات، ازدواج و عشق !!، هنر و سرگرمی، مسافرت، متفرقه و خیلی کلوب های دیگه که سمت راست قرارگرفته، تو این صفحه خیلی خبره، فکر نکنم سلیقه شما از این محدوده ها خارج باشه، چون تو تمام زمینه هایی که فکر کنید مطلب هست.

واقعا زندگی دوم اینجاست.

تا اینجا فکر کنم کافیه، شما هم یک سری بزنی همه چیزو خودتون ببینید بهتر باشد قول میدهم در مقاله بعدی بیشتر در موردش برای مشکل پسندا صحبت کنم

درباره حامد صفا

مدیر شاهوار دات نت - سابقه فعالیت 12 ساله در #شاهوار از سال 1383 تاکنون / نویسنده «ماهنامه وب» / علاقه مند به آی‌تی و اشتراک گذاری تجربیات / علاقه‌مند به عکاسی و الکترونیک و برق صنعتی / در حال حاضر: آموزگار پایه پنجم ابتدایی دبستان شاهد - که سعی کردم هرچه بیشتر از فناوری و تکنولوژی در کلاس‌ برای دانش‌آموزانم استفاده کنم ;)

همچنین ببینید :

چگونه با گوشی اندرویدی خود از تکنیک عکاسی Time Laps استفاده کنیم؟

در دنیایی که زندگی می کنیم، پدیده هایی وجود دارند که بسیار آهسته رخ می دهند. …